Podaj dalej i zarabiaj!

Jeśli jesteś zadowolona z pracy u nas, odpowiada Ci atmosfera oraz warunki – poleć nas znajomej. Niech więcej osób skorzysta ze sprawdzonych ofert pracy!
* akcja „Podaj dalej” jest bezterminowa
* wypłata jednorazowa 50 Euro za polecenie jednej osoby
* warunek konieczny – polecona osoba powinna przepracować min. 1,5 miesiąca z ramienia firmy

 

Premia wakacyjna - regulamin

Regulamin uzyskania „premii wakacyjnej – 100 Euro”.
1. Organizatorem jest Yvonne-N sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Józefa Lompy 21 w Głogowie.
2. Prezentowany regulamin określa zasady przyznawania „premii wakacyjnej – 100 Euro” dla osób, które podejmują współpracę z Yvonne – n Sp. z o. o.
3. Oferta „premii wakacyjnej – 100 Euro” ważna jest od 1 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017 roku.
4. Warunki przyznawania „premii wakacyjnej – 100 Euro”:
    premia w wysokości 100 Euro netto przyznawana jest każdej osobie, która w dniach od 1 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017 roku po raz pierwszy podejmie współpracę oraz podpisze umowę z podmiotem Yvonne-n Sp. z o. o.
    osoba zatrudniona podejmuje współpracę na okres nie krótszy niż 30 dni w terminie od 1 czerwca 2017 do 31 sierpnia 2017 roku
    przy spełnieniu powyższych warunków każda nowo zatrudniona osoba otrzyma dodatek w wysokości 100 Euro wraz z wypłaconym wynagrodzeniem.
5. W sytuacji, kiedy stosunek pracy zostaje przerwany nie z winy pracownika, o przyznaniu premii decyduje Yvonne-n Sp. z o.o.
6. Spółka Yvonne-n ma prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie w każdym momencie trwania oferty „premii wakacyjnej – 100 Euro”.

 

Wspieramy Dzień Kobiet w Głogowie

Mocno zachęcamy wszystkie głogowianki do wzięcia udziału w II Dniu kobiet w Głogowie. Dnia 12.03.2017 odbędzie się  bieg, który ma na celu promowanie aktywnego trybu życia, zjednoczenie głogowianek, a przede wszystkim upowszechnianie profilaktyki nowotworowej. Mocno kibicujemy i wspieramy tę inicjatywę jako partner imprezy. Dziewczyny żyjcie aktywnie i badajcie się 

 

 

Jesteśmy członkiem SAO

Miło nam poinformować iż nasza firma została członkiem stowarzyszenia SAO (Sekcja Agencji Opieki), zrzeszającego firmy z branży opiekuńczej, dzięki czemu możemy przyczynić się do wspólnego tworzenia rynku legalnych usług w zakresie opieki na terenie Niemiec.

Nowy oddział w Koszalinie

Miło nam poinformować , iż w związku z dynamicznym rozwojem firma Yvonne-N sp. z o.o. z dniem 01.11.2015 otworzyła swój oddział!
Biuro mieści się w Koszalinie na ulicy Młyńskiej 55/2 , 75-422 Koszalin.
Osoby, które podejmą pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia otrzymują premię świąteczną oraz upominki od firmy Yvonne-N sp. z o.o.